środa, 28 kwietnia 2010

WYGRAJ WYCIECZKĘ PO NIEZNANEJ WARSZAWIE z BORISEM SIEVERTSEM!Od roku na ostatniej stronie stołecznej wkładki Aktivista prezentujemy ulubione miejsca znanych warszawiaków. W czerwcu na naszych lamach kilkoma punktami swojej tajemniczej trasy po Warszawie podzieli się z nami Boris Sieverts - niemiecki artysta, który w ramach projektu THE PROMISED CITY w cztery weekendy, od maja do lipca, pokaże wybranej grupie osób stolicę, jakiej nie znali. Sieverts stworzy plan alternatywnej wycieczki po nieznanych ostępach i chaszczach miasta, w której będziecie mogli mu towarzyszyć!

Jeśli chcecie znaleźć się wśród kilkudziesieciu szczęśliwych uczestników jednej z wypraw, przyślijcie nam swoje propozycje tras miejskich! Trojgu zwycięzcom zapewnimy bezplatny udział w stołecznych podróżach z Borisem Sivertsem!

W zamian czekamy na oryginalne opisy 5 ważnych dla was miejsc. Macie szanse podzielić się ze światem własną sentymentalną. odkrywcza lub inspirującą trasą. Może to być ławka w parku, na której paliliście pierwsze papierosy lub całowaliście się po raz pierwszy, może być nieistniejący już sklepik, bar, czy park, lub też jak najbardziej współczesna kultowa miejscówka.

Przyślijcie opisy ukochanych miejsc do 30 kwietnia na adres: contact-promised@warschau.goethe.org
Zgłoszenia prosimy nadsyłać w języku polskim. Konkurs rozstrzygnie Boris Sieverts wraz z ekipą THE PROMISED CITY. Zwycięzców o wygranej poinformujemy meilowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz