środa, 1 lipca 2009

ROWEROWE LATO

Mamy lato, mieszkamy w miescie, jestemy proeko (i nie bardzo mamy kasę na samochód), więc jeździmy na rowerach. Ale ponieważ jestsemy też szalenie trendy, nie możemy pedalowac po ulicach na byle czym. Musi być awangardowo, stylowo i ladnie. Oto nasze propozycje.

Wielocyped wielokolorowy

Sport i zdrowie to przyjemnosć. Im wokół piękniej, tym przyjemniej. Cóż więc może być lepszego, niż piękny sprzęt sportowy? Szczytem szczęścia nie musi być już rozpadający się różowy zabytek zakupiony na giełdzie w Słomczynie. Możecie sami zaprojektować rower swoich marzeń, wybrać kolor każdego najdrobniejszego elementu, złożyć zamówienie przez internet i spokojnie czekać na kanapie, aż kolorowe cudo samo do was przyjedzie.

Do nabycia tu!

Rowerowy transformers

Ładujcie dzieciaka, deskę surfingową, wielki plecak, czy skrzynkę piwa - co kto ma pod ręką - i w drogę! Wakacyjne sprzęty, nawet jeśli jest to wykazujące ponadprzeciętną ruchliwość potomstwo, nie muszą ograniczać waszej swobody. Ten rower zniesie wszystko. I to w wielkim stylu! To nie Harley, to nie autobus, to Madsen!

Bambusowa strzała

Ostatnim krzykiem mody są bambusowe ramy rowerowe. Zrobienie takiego drewnianego roweru zajmuje dwa dni, jest tanie i daje dużo przyjemności. Nowojorska ekipa Bamboo Bike Studio namawia do eksperymentów - sprzedaje gotowe pojazdy i zaprasza do samodzielnych działań. Rowery można zamawiać w wersji local i express. Pierwsza przeznaczona jest dla osób ceniących wygodę, druga - dla wielbicieli szybkiej miejskiej jazdy. Firma oferuje też dwudniowe kursy robienia bambusowych rowerów, reklamując je hasłem "Przyjdź w sobotę, wyjedź w niedziele". Weekendowy kurs na Brooklynie kosztuje 1000 dolarów.[syka]Ekonomicznie i ekologicznie

Ekologia jest modna, bycie proeko jest trendy, ekologiczny gadżet w każdej kieszeni to szczyt lansu. Bla bla bla. Nie dajcie się zniechęcić takim hasłom i żyjcie ekologicznie na przekór trendom - czyli zawsze i wszędzie. Elektrower wam w tym pomoże - wykonany jest z ekologicznych materiałów wysokiej jakości i wyposażony w małą baterię, która w połączeniu z silnikiem wspomaga nasze pedałowanie lub wręcz je zastępuje. Dzięki temu możecie nim jeździć w każdych warunkach. To jak zjazd z niekończącej się górki! Ruszcie głową i oszczędź trochę cierpień swoim mięśniom i środowisku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz