piątek, 6 listopada 2009

GADŻETOWY APDEJT

Cipki na kabelki

Lubicie się bawić w słowotwórstwo? Bo my bardzo! A denerwuje was plączące się miliony kabelków, którymi macie poobwijane biurko? Bo nas niezmiernie! Macie dość grzebania za biurkiem/szafką/pod fotelem w poszukiwaniu przewodu, który gdzieś tu przecież przed chwilą był? Znikającym i walającym się kablom mówimy zdecydowane nie! A pomoże nam w tym CableDrop – przeuroczy, wyszperany w sieci gadżet, dla którego trudno znaleźć polską nazwę, chociaż jego wygląd kojarzy się jednoznacznie.
Urządzenie o miłym dla oka i dłoni kształcie unieruchomi wszystko, co tylko macie do unieruchomienia. Praktyczne i estetyczne! Szukajcie tu!

iPod Hoodie

Muza dla dresa czy dres dla muzy? Odpowiedź jest prosta.Ubierzcie ładnie swój odtwarzacz. Niech mu będzie zimą ciepło, żeby sprawnie grał. Dostępne różne fasony. A co, MP3 też człowiek! Szukajcie tu!

Polaroidowe notatki

Świat schodzi na psy. Skończyło się lato, skończyli się „Przyjaciele”, kończą się zapasy polaroidów. Ponieważ te kultowe cudeńka nie są już produkowane od ponad półtora roku, a zapasy, według wszelkich przewidywań, niedługo się wyczerpią, pozostaje nam albo wykupić wszystko, co zostało, albo pocieszać się namiastkami. Jak choćby serią kartek inspirowanych polaroidowymi zdjęciami.Zestaw zawiera 20 różnych kartek wraz z kopertami. Szukajcie tu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz