środa, 17 listopada 2010

Polisz pendrajw

Program 4 Polskiego Radia wydał POLISZ PENDRAJW – pierwszą w Polsce muzyczną składankę na pendrive'ie. Kompilację będzie można wygrać na antenie Czwórki. My już ja mamy!W listopadzie i grudniu radiowa Czwórka ma dla swoich słuchaczy wyjątkowy, funkcjonalny i atrakcyjny prezent – POLISZ PENDRAJW – designerskie, specjalnie na tę okazję zaprojektowane pendrive'y o pojemności 4 GB. W ich wnętrzu ukryto kilka niespodzianek, jednak najważniejszą z nich jest pierwsza muzyczna składanka Czwórki, prezentująca ostatnie dokonania polskich artystów, niekiedy debiutantów znanych z anteny Programu 4.

Zespoły, których utwory można znaleźć na POLISZ PENDRAJW to reprezentanci muzyki z playlisty Czwórki. Podstawą tego brzmienia są „cztery żywioły” – alt pop, urban, indie i taneczna elektronika, ale nie brakuje także i innych gatunków – drum’n’bassu, reggae, dancehallu, hip-hopu, rocka czy punka.

Wśród utworów zamieszczonych na pendrive'ie Czwórki znajdują się kompozycje artystów związanych z Programem 4 – Jr Stressa (audycja „Dancehall Masakrah”), Senk Że (Tomek Konca – cykl „Muzyczny Lunch” w „Czwartym wymiarze”, Duże Pe – „Cztery: Gramy!”), czy Rawskiego („Niedzielna Sesja”), który prezentuje najnowszy remix piosenki „Always Together” formacji Mosqitoo.Tracklista:
1. Jr. Stress – Skip
2. Senk Że – Właściwe PI
3. The Cuts –Anastazja
4. Bruno Schulz – Laura
5. Bas Tajpan – Historia pewnego dębu
6. Abradab – Mamy królów na banknotach
7. Mosqitoo – Little Beat + Rawski Remix – Always Together
8. We Call It A Sound – Coffee Break
9. Pezet i Małolat feat. Grizzulah– Dziś w moim mieście
10. Kawałek Kulki – Noc poza domem

Już 15 października, przez najbliższe 4 tygodnie, prezenterzy Programu 4 będą przeprowadzali konkursy antenowe, w których będzie można wygrać tę wyjątkową składankę. Prezentowani na POLISZ PENDRAJW artyści będą także gośćmi w Czwórce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz